LED Топка Е14 5W

125мкд
Вклучено ДДВ: 19мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
Заменува: 40W

Гаранција: 2 години

Моќност: 5W

Напон: 220V

Tип: E14 GLS

Боја на светлина 3000К и 6000К

Веб страната користи cookies.