LED Панел 18W

399мкд
Вклучено ДДВ: 61мкд (Данок на додадена вредност)
Статус: Има на залиха
  • LED Панел   
  • 1 години гаранција   
  • Моќност: 18W   
  • Форма: круг/коцка   
  • Монтажа: Надграден   
  • Боја на светлина: 3000K (топло бела) / 6000К (ладно бела)
Веб страната користи cookies.